Haber

Müge Anlı öfkeden ağladı, avukat Rahmi Özkan yüzüne tükürdü: Kahrolası tecavüzcü…

Tokat’ın Almus ilçesine bağlı Ataköy beldesinde yaşayan 64 yaşındaki Arife Gökçe, 17 Aralık’ta ortadan kayboldu. Karısının öldürüldüğünden şüphelenen Fikri Gökçe, Müge Anlı ile birlikte Tatlı Sert programına katıldı.

Fikri Gökçe, köyde yanlarında yaşayan Sinan isimli bir adamın müstehcen bildiriler atarak eşini kızdırdığını söyledi.

Arife Gökçe’nin oğullarından birinin sınıf arkadaşı olduğu öğrenilen Sinan’ın Gökçe dışında çok sayıda kadına da mesaj attığı ortaya çıktı.

Önceki gün canlı yayına katılan Sinan’ın kardeşi Serap Bayrak, “Ağabeyim bana ‘Kadir’le birlikte çirkin mesajlar attık’ dedi. Günlerdir ağlıyorum” dedi.

İddialar hakkında konuşan Kadir Durmuş, konu ile ilgisinin olmadığını iddia etti. Sinan ise “O mesajları bana Kadir yazdırdı. Hatta Kadir ablamın abisine bile mesaj attı” dedi.

‘SİNAN YÜZÜNDEN ŞEHİR DEĞİŞTİRDİK’

Sinan’la aynı köyde yaşayan Kemal Karaaslan da benzer iddialarla canlı yayına bağlandı. Sinan’ın kayınvalidesi, eşi ve çocuklarını rahatsız ettiğini söyleyen Karaaslan, şu ifadeleri kullandı:

“Sinan, kayınvalidemi kırdın. Onunla mahkemedeydin. Kayınvalidemin gelinine de mesaj attın. Sonra eşime bulaştın. Karımı dövdün mü? Etmedin mi?” ‘Karımı mı kovalıyorsunuz? Eşimle 30 kez mahkemeye çıktınız, canlı yayına çıkınca çocuklarım ağladı, ‘Görüşmek istemiyoruz baba’ dediler.

MÜGE ANLI Ağlıyor

Sinan’a “Milletin eşine, kızına niye yazıyorsunuz” diyerek tepki gösteren Müge Anlı, sınırdan ağladı. Avukat Rahmi Özkan, “Allah senin gibi belayı kimseye vermesin. Tecavüzcü lanet olsun. Allah belanızı versin!” söz konusu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu